o BEHAPOWIEC s.c.

     Założycielem firmy Behapowiec S.C. jest Janusz Ryba, który to w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku w 1991 roku postanowił zająć się doradctwem bhp oraz szkoleniami
w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy. 
     Decyzja ta była poprzedzona dziesięcioletnim doświadczeniem zdobytym na stanowisku kierownika komówki bhp w Przedsiębiorstwie Ceramiki Budowlanej w Krotoszynie, która liczyła nawet 8 behapowców!!! 
     W 2003 roku do spółki dołączył Artur Ryba, a w 2009 roku Wojciech Ryba.

o BEHAPOWIEC SZKOLENIA s.c.

     W 2012 roku postanowiliśmy rozdzielić działalność doradczą od szkoleniowej i tak powstała spółka córka, która zajmuje się organizacją szkoleń.
      Zarówno BEHAPOWIEC s.c. i BEHAPOWIEC SZKOLENIA s.c. to spółki rodzinne. Dzięki czemu zapewniona jest duża stabilność świadczonych usług. 
     Według Instytutu Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk takie firmy cechuje stały wzrost efektywności i jakości świadczonych usług. Fakt ten wynika z ciągłego gromadzenia wiedzy i naturalnej wymiany doświadczeń między członkami rodziny. 
     Dzięki zdobytemu doświadczeniu w ciągu tych ponad dwudziestu lat w branży bezpieczeństwa pracy i ochrony przeciwpożarowej jesteśmy Państwu wstanie zagwarantować profesjonalną obsługę BHP i PPOŻ na najwyższym poziomie. 
Kreator stron www - szybka strona internetowa